Jak Orální Zdraví A Nemoci Srdce Jsou Spojeny Colgate

zdraví životní styl, zdravotní péče

Většina lidí si myslí, že akné je problém v dospívání, který nakonec řeší. Ale Americké Akademie Dermatologie (AAD) říká, že akné dospělých může být daleko víc než tvrdohlavý dospívající akné.

Ve skutečnosti, zatímco akné dospělých často forem bez hlubších zdraví stížnost, také to může znamenat další zdravotní problémy. Starší pacienti, kteří náhle trpí ohniska pupínků se měli nechat vyšetřit lékařem, aby vyloučil jakékoli jiné problémy. Také, pokud Ridge Tykve jsou sušené výsledný luffa houba je skvělé pro exfoliační odumřelé kůže.

Zpracované maso může produkovat rakovinotvorné chemikálie, zatímco nasycené tuky v mase může zvýšit riziko kardiovaskulárních onemocnění, Potter, autor doprovodný úvodník, řekl prostřednictvím e-mailu. Výběr bio maso se nemusí změnit, riziko předčasné smrti, Potter přidáno. Děkujeme vám za sdílení svůj příběh.
Je škoda, že jsi celé ty roky, aniž by byla správně diagnostikována. Hodně štěstí na vás. Mononenasycené tuky, jako je olivový olej vám pomůže chránit vaše srdce. Olivový olej je ideální volbou pro vaření, oblékání, nebo i jako omáčku.

Vitamin C bylo prokázáno, že v boji proti rozvoji vklady cholesterolu v tepnách. Během několika hodin po obdržení vitamín C pacienti ukázal prudký pokles hladiny cholesterolu v krvi. Zázvor: brnění a pikantní koření, které se vyskytuje ve většině Asijských kuchyní je další koření s velkou léčivou hodnotu. Je dobré, aby účinně léčit zdravotní problémy, jako bolesti hlavy, žaludeční bolesti a infekce. Je k dispozici ve většině obchodů s potravinami a to buď jako root, nebo v práškové formě. Zahrnout zázvor do svého každodenního jídelníčku (buď v potravinách, nebo dokonce i do čaje); plus všechny další výhody zázvoru pomůže zbavit se zánětu.

Toto nahromadění plaku je známé jako ateroskleróza. Nárůst plaku nahromadění způsobuje koronárních tepen, aby se stala užší.

To způsobí, že průtok krve, aby se stal omezena, snížení množství kyslíku dodávaného do srdečního svalu. Snížení množství kyslíku dodávaného do srdečního svalu může způsobit anginu pectoris (bolest na hrudi) a vést k infarktu. Ischemická choroba srdeční v průběhu času může oslabit srdečního svalu přispívá k selhání srdce a arytmie (abnormální srdeční rytmus). Přenosných nemocí typicky způsobit tělesnou teplotu, aby se stal zvýšené, vysvětluje, Normální tělesná teplota je pod 99 ° F, podle Národního Institutu pro Alergie a Infekční Onemocnění. Toto zvýšení tělesné teploty, je imunitní odpovědi na přítomnost mikrobů.

Pokud plánujete, aby se stal zdravější, fantastický výživy ukazatel je konzumovat několik menších jídel po celý den namísto několika velkých jídel. Tímto způsobem budete určitě nikdy mít hlad, když budete jíst. Jíst, když máte hlad způsobuje mnoho lidí k jíst příliš mnoho, a proto, získat nežádoucí váhu. Ahoj Charles,nejprve mi dovolte říct, velký děkuji za sdílení své věci s námi, jsem 49 let, mám krevní tlak a bušení srdce,našel jsem váš hub a chci začít vit.C a lysin...co říct o nutnosti používat BP léky a Vits? pls radu. díky.

Tato série je podporována, v části, o finanční podporu od nadace Billa A Melindy gatesových. Veškerý obsah je redakčně nezávislý, s žádný vliv, nebo vstup z nadace.
Pokud byste chtěli přispět příspěvek do série, pošlete e-mail na ProjectZero@. Je nezbytné dodat tělu vitamíny, minerály a živiny, které potřebuje, aby bylo zdravé a funkce na svém vrcholu. Můžete získat všechny tyto základní živiny z přírodní, čisté, a celé potraviny, konkrétně v podobě bio ovoce a zeleniny.