Prevence Vs. Léčba A Perverzní Pobídky, Nafukování Nákladů Na Zdravotní Péči,

zdraví, zdravotní péče, medicína

Zejména v pozdějších fázích onemocnění, postižené osoby, může být dezorientovaný v čase (a nevědět, jaký je den v týdnu, den v měsíci, nebo dokonce i to, co rok to je), v místě (ne vědět, kde jsou), a osobně (nevěděl, kdo jsou, nebo ostatní kolem nich, jsou). Demence, i když často léčitelné, do určité míry, je obvykle v důsledku příčin, které jsou progresivní a nevyléčitelné.

Děkuji za toto vysílání-vím, že tento příspěvek je trochu starý, ale já opravdu doufám, že budete číst a pochopit, jak moc to pro mě znamená, že si potvrdil, jak jsem pocit, že pro více než polovinu mého života teď. Zejména jako hudebník-naše vášeň je naše lifesblood, a bez něj jsme nic. To je jedna složka, která musíte mít, aby tuto kariéru, a to je jako chybějící manžela nebo končetiny. S vědomím, že to může být boj a doufejme, že překonat, mi dává velkou důvěru v to, co dělám. Díky.

Tím, že je lepší jíst kvalitní potraviny, budete se cítit lépe, Zeleniny a ovoce dodá vašemu tělu potřebnou úroveň energie po celý den.

Jíst lépe, dělá si myslíte, že jasně, zlepšuje svalový tonus a pomáhá ti to udělat více, stejně jako si účast na své volnočasové aktivity. Zdravé stravování pomáhá v posílení růstu buněk, jakož i odplavování toxinů z vašeho těla. To pomáhá pleti získat zpět svou pevnost a přirozený lesk. Také byste měli pít dostatečné množství vody, aby vaše tělo, aby zůstali dobře hydratované. Obecně platí, že odstranění zpracovaných potravin a sladké nápoje jsou dvě nejsilnější strategie, které můžete použít při kontrole vaše zdraví a hubnutí.

Čím je starší, může znamenat velké změny pro muže, včetně posun v zodpovědnosti rodiny, odchod do důchodu a financí. S rizikovými faktory pro mnoho onemocnění roste s věkem, to je čas, kdy roční zdravotní projekce stala rozhodující pro dlouhou životnost. Stárnutí může být čas, aby zahrnoval zábavné akce, jako je cestování nebo objevování koníčky, takže zůstat zdravý a aktivní, je důležité. Zdravé stravování a aktivita může chránit zdravotní stav kostí, podporovat zdravý mozek a poznání, dosažení žádoucí hmotnosti pro optimální mobilitu a udržet imunitní systém funguje správně.

Akademie Výživy a Dietetiky doporučuje, aby starší muži se zaměřují na získání odpovídající zdroje vápníku, vitaminu D, vlákniny, draslíku a zdravých tuků ve stravě. AKCE: Seznámit se svého lékaře pravidelně (alespoň jednou ročně), a ujistěte se, že diskutovat o tom, které testy jsou pro vás to pravé. Vytvořit a udržet schůzky a organizovat všechny laboratoře a záznamy narůstat.

Dnes jsme se pochopit, že duševní nemoc je nejen léčitelné, ale že to je chronické onemocnění, jako je astma nebo diabetes. Klasifikace duševních onemocnění jako chronické onemocnění se může zdát překvapivé, ale za statistiky. Téměř jeden z pěti Američanů trpí duševní poruchou, a že duševní onemocnění je hlavní příčinou absence na pracovišti. Deprese, jedním z nejčastějších duševních onemocnění, je těžší, na zdraví lidí, než je dlouhodobé onemocnění, jako je angina pectoris, artritida, astma, diabetes. Nová studie Centra pro Kontrolu Nemocí a Prevenci zjistí, že deprese a úzkosti jsou dvě hlavní příčiny zdravotních problémů a chronických onemocnění, včetně astmatu, cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění.

Dr.

Hilary Tindle z University of Pittsburgh School of Medicine a její kolegové analyzovali údaje z Ženské Zdravotní Iniciativy známý pro jeho závěry o hormonální terapie. To zahrnovalo 97,000 ženy ve věku 50-74, kteří neměli onemocnění srdce nebo rakovinu při vstupu do studie. Na začátku studie ženy odpovídali na otázky o jejich postoje. Podle průzkumu definice, Optimisté očekává, že dobré věci se stane, a cynicky nepřátelský ženy byly nedůvěřivý jiných lidí. Po 8 letech optimistické ženy měly o 14% nižší riziko úmrtí z JAKÉKOLIV příčiny ve srovnání s jejich pesimističtí kolegové. Zajímavé!!!!